O mnie

Radca Prawny Joanna Golczak

W roku 2000 ukończyłam studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

W latach 2003-2007 odbyłam aplikację radcowską. W kwietniu 2007 roku zdałam egzamin radcowski i zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako radca prawny w firmie branży budowlanej oraz produkcyjnej, zajmując się ich kompleksową obsługą.

Obecnie w ramach prowadzonej Kancelarii w Poznaniu i Dąbrówce obsługuję zgłaszających się do mnie przedsiębiorców, organizacje pracodawców, stowarzyszenia i spółdzielnie oraz osoby fizyczne. Zajmuję się doradztwem prawnym w sprawach związanych z prawem pracy, prawem spółek handlowych, prawem cywilnym, rzeczowym, gospodarczym oraz rodzinnym, a także prowadzeniem w tym zakresie spraw sądowych.

Ponadto prowadzę wykłady i konsultacje z prawa pracy, prawa gospodarczego oraz przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej w ramach kursów organizowanych dla pracodawców i pracowników.

W swojej pracy staram się zapewnić profesjonalną i rzetelną pomoc prawna, mając na względzie indywidualne potrzeby i dobro każdego klienta.

Prywatnie jestem mamą cudownego 4-letniego chłopca. Działam w Stowarzyszeniu Starych Samochodów i Motocykli MIKRUS, które organizuje rajdy samochodowe oraz imprezy charytatywne.

Więcej informacji na stronie mojej kancelarii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Current ye@r *